Wspomnienia z niepamięci

Wspomnienia z niepamięci

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Liczba stron: 128
Rozmiar 8,6 MB
Data premiery: 2013-06-04
Tytuł: Wspomnienia z niepamięci
Autor: Holoubek Gustaw
Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 128
Data premiery: 2013-06-04
Rok wydania: 2013
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13257385

Kolejna edycja wspomnień z niepamięci ukazuje się w piątą rocznicę śmierci gustawa holoubka. Wspomnienia z niepamięci Ebook. Została wzbogacona wieloma zdjęciami z archiwów rodzinnych i zbiorów muzealnych oraz po raz pierwszy publikowaną młodzieńczą twórczością aktora. Wspomnienia z niepamięci Pdf. Prowadzi nas ulicami ukochanego miasta, którymi chodził codziennie, pozwala odczuć jego klimat, koloryt i magię, z pietyzmem odtwarzając atmosferę lat przedwojennych, czasu okupacji i pierwszych lat po wojnie. w tej niezwykłej książce gustaw holoubek wraca do czasów dzieciństwa i młodości w rodzinnym krakowie. Opowiada o swoich bliskich, przyjaciołach, kolegach i nauczycielach, pierwszej miłości i pierwszych krokach w teatrze. To książka dla miłośników teatru i pięknego słowa, dla tych, którzy podziwiali i kochali gustawa holoubka, i dla tych, w których pamięci wciąż żyje. .

Komentarze

Ilona

Ilona

Nie mogłam otworzyć a ponownie cały czas mówi, że nie ten format.Skusiłam się na ebooka ale to chyba nie z tej firmy trzeba bo inne wgrywają się bez problemu

Paillat

Paillat

Niedawno czytałem książkę Pani Magdaleny Zawadzkiej, która opowiada o swoim życiu. Ogromną częścią jej życia był właśnie Gustaw Holoubek więc naturalnie stanowił ważny element tej książki. Teraz postanowiłem przeczytać biografię samego mistrza. Fantastycznie spisane wspomnienia, przemyślenia. Piękny język. Polecam.

Zostaw komentarz