Ostatnia szansa

Ostatnia szansa

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Burda Media Polska
Liczba stron: 272
Rozmiar 1,3 MB
Data premiery: 2015-02-18
Tytuł: Ostatnia szansa
Autor: Young Samantha
Tłumacz: Cicha Ewa
Wydawnictwo: Burda Media Polska
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 272
Data premiery: 2015-02-18
Rok wydania: 2015
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16737921

Ostatnia szansa Ebook. Po niezwykłej nocy, gdy oboje ulegli pożądaniu, wyjechał ze szkocji, zostawiając hannah ze złamanym sercem. Ostatnia szansa Pdf. Gdy los zetknął ich znowu, postanowił walczyć i zdobyć kobietę swego życia, nie szczędząc wysiłku, by jej udowodnić, że powinni być razem. kiedy wydaje się, że marco zdołał przekonać hannah o swojej miłości i o tym, że mogą zostać szczęśliwą parą, ona dowiaduje się o jego tajemnicy. hannah nichols  nie potrafi się uwolnić od bolesnej przeszłości i przyjąć tego, co niesie przyszłość.po raz ostatni widziała marca d’alessandro pięć długich lat temu. Od dawna był miłością jej życia. Budzą się dawne upiory i zakorzeniony głęboko w jej sercu ból ożywa – sekret marco rozdziela ich po raz kolejny… "young kunsztownie plecie fabułę, wypełniając ją momentami chwytającymi za serce i gorącymi łóżkowymi scenami, od których aż skrzy się w powieści…""book mood reviews""fanki romansu i niegrzecznych chłopców porzucą swoich ulubionych bohaterów dla marca, który skupia na sobie uwagę w tej niesamowitej historii miłosnej"."rt book reviews""zapierająca dech w piersiach, poruszająca serce powieść, której nie sposób odłożyć z powrotem na półkę!""book descripton" . To, co stało się później, w konsekwencji zniszczyło dawną, romantyczną dziewczynę; dotąd nie zdołała się otrząsnąć z poczucia krzywdy i osamotnienia. ucieczka od hannah okazała się największą pomyłką marca – przez lata żałował swojego zachowania.

Komentarze

Azpazja

Azpazja

Wszystkie książki, które napisała Young Samantha to piękne historie grupy przyjaciół. Emocjonalna i pełna erotyzmu treść. ŚWIETNA KSIĄŻKA, CIEKAWA HISTORIA I AKCJA. NIC PRZEWIDYWALNEGO. CZYTA SIĘ LEKKO W JEDEN DZIEŃ I WCIĄŻ MAŁO.

Benkia

Benkia

Lubię takie książki, gdzie czytelnik oprócz fajnej fabuły znajdzie emocje oraz sporą dawkę erotycznego napięcia. Taka właśnie jest Ostatnia Szansa, kolejna książka z serii, która podbiła moje serce. Ostatnią Szansę polecam wszystkim, którzy w literaturze szukają głównie odprężenia. Warto!

Zostaw komentarz