Prosty układ

Prosty układ

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 291
Rozmiar 1 MB
Data premiery: 2019-04-03
Tytuł: Prosty układ
Autor: Figaro K.A
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 291
Data premiery: 2019-04-03
Rok wydania: 2019
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 32407235

W trakcie pobytu nad morzem dymitr proponuje młodej studentce niezobowiązujący układ. Wszystko zmienia się, kiedy dymitr ratuje ją przed gwałtem. Prosty układ Pdf. Bohaterowie poznają się przypadkiem w obskurnym barze. Prosty układ Ebook. Jednak dopiero wspólny wyjazd do kołobrzegu sprawia, że zbliżają się do siebie. Dziewczyna nie jest w ogóle zainteresowana znajomością z przystojnym dymitrem. Mimo że mężczyzna nie odpuszcza, łucja jest odporna na jego urok. ekscytująca, pełna namiętności historia niedoświadczonej dziewczyny i zabójczo przystojnego, bogatego mężczyzny! "prosty układ" to skrząca dzikim erotyzmem opowieść o dwojgu ludzi z zupełnie innych światów – łucji zarzyckiej, która kończy trzeci rok studiów i wchodzi w dorosłe życie, oraz dymitra andrzejewskiego – bogatego snobistycznego lalusia, który pracuje w firmie ojca, a kobiety traktuje wyłącznie przedmiotowo. Łucja najpierw go odrzuca, jednak później, za namową przyjaciółki, przystaje na tę propozycję. czy łucji i dymitrowi będzie dane być razem? czy może życie szykuje im inny los? w przygotowaniu drugi tom powieści "zranione uczucia". .

Komentarze

kamyk97

kamyk97

Gdy Łucja Zarzycka przyjeżdża do Warszawy na studia nie spodziewa się tego co ją tam czeka. Tajemniczego mężczyznę poznaje, gdy spotyka się ze swoją przyjaciółką w pubie. Z początku mężczyzna bardzo ją denerwuje, ale z każdą chwilą coraz bardziej również intryguje. Mimo wszystko Łucja nie chce mieć z nim nic wspólnego, niestety tylko ona. Dymitr - bo tak ma na imię - nie daje dziewczynie spokoju i nie raz knuje za jej plecami, nawet z najlepszymi koleżankami. Pragnie mieć ją dla siebie, ale proponuje jej tylko niezobowiązujący, prosty układ. Łucja zgadza się na niego, ale niedługo później już tego żałuje. Łucja to dziewczyna, która przyjeżdża do stolicy za marzeniami. Pragnie spełnić swoje i rodziców oczekiwania, skończyć studia i znaleźć dobrą pracę. Wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem dopóki nie pojawia się Dymitr. Mężczyzna mąci jej w głowie, a ona przestaje szanować samą sobie. Ma koleżanki, które wspierają ją. Jednak nie do końca wspierają ją, tylko marzenia, które same posiadają a nie mogą ich spełnić. Jest to bardzo denerwujące, bo często podpowiadają coś wbrew niej. O książce ciężko opowiedzieć coś więcej. Akcja toczy się raczej szybko, aczkolwiek są fragmenty nieco nudne. Postaci napisane są raczej w prosty sposób - albo się ich lubi albo nie. Najbardziej denerwowało mnie zachowanie Łucji, która była bardzo niezdecydowana. Ale tak jak to w życiu, kobieta zmienną jest. Fabuła nie była za bardzo interesującego, ale nie spodziewałam się po książce niczego więcej. Za książkę dziękuję portalowi czytampierwszy.pl

emka

emka

Dzika, namiętna, pełna zwrotów akcji - taka jest historia bohaterów "Prostego układu". Przeczytałam w jeden wieczór, nie mogłam się oderwać od lektury.

Sandra

Sandra

Obfituje w sceny erotyczne (opisane w przyjemny, nie żenujący sposób!). Pod względem fabularnym nie mam nic do zarzucenia - czyta się bardzo przyjemnie, autorka ma lekkie pióro. Pożyczyłam "Prosty układ" od koleżanki, nie wiem czy kupię swój egzemplarz, ale na pewno sięgnę po drugi tom.

pippa

pippa

Miłośniczki pikantnych historii na pewno nie będą zawiedzione "Prostym układem" ;) Gorąca, pełna emocjonujących dialogów i świetnie opisanych "scen" historia.

rubikon

rubikon

Kupiłam "Prosty układ" wiedząc, że sięgam po erotyk, nie zwyczajne romansidło. Czyta się z przyjemnością, autorka ma fantastyczny styl, świetnie napisane dialogi i opisy wybuchowych relacji między głównymi bohaterami.

Maria

Maria

"Prosty układ" pożyczyła mi koleżanka, miłośniczka erotyków. Skuszona jej namowami postanowiłam dać powieści szansę i nie zawiodłam się - dostajemy spójną fabułę z ciekawymi bohaterami, podoba mi się też sposób, w jaki autorka opisuje sceny erotyczne.

cytryna

cytryna

Historia burzliwego związku, która od pierwszych stron ocieka namiętnością, okazała się być jednocześnie fantastycznym portretem psychologicznym głównej bohaterki. Nie ukrywam, spodziewałam się po "Prostym układzie" kolejnego zwyczajnego erotyka (zawdzięczającego sukces jedynie scenom erotycznym), a dostałam fantastyczną, złożoną historię. Jedyny minus: bardzo szybko przeczytałam.

Zostaw komentarz